ŠMSM_logotipas_vektorinis_horiz

Informuojame, kad Asociacija “Gero vėjo klubas” šiuo metu įgyvendina šiuos Sporto rėmimo fondo dalinai finansuojamus projektus:

Nr. SRF-KT-2020-1-0083 “Buriavimo teisėjų ir trenerių kompetencijų ugdymas ir seminarai buriuotojų bendruomenei”

Projekto santrauka: Vilniuje, kaip beje ir visoje Lietuvoje, nėra nei vieno tarptautinės kategorijos buriavimo varžybų teisėjo akredituoto tarptautinės buriavimo federacijos (World Sailing), todėl norėdami rengti aukšto lygio varžybas, privalome kviestis teisėjus iš užsienio. Šią situaciją būtina palaipsniui spręsti siunčiant mūsų teisėjus į tarptautinės buriavimo federacijos mokymus ir keliant jų kvalifikaciją. Buriavimo treneriai dirbantys Vilniaus regione taip pat stokoja specifinių buriavimo sporto ugdymo įgūdžių, bei žinių apie mokymo metodus taikytinus vaikams. Taip pat ir patys buriuotojai dažnai nežino buriavimo varžybų taisyklių interpretavimo sudėtingesnėse sportinėse situacijose. Šio kompelsinio projekto apimtimi numatomi Vilniaus regiono buriuotojų bendruomenės specialieji mokymai ir kvalifikacijos kėlimas: mokymai varžybų teisėjams, buriavimo treneriams, vaikams buriuojantiems Optimist klasės laivai ir buriavimo varžybų taisyklių seminarai visiems kreiserinių jachtų buriuotojams.

Nr. SRF-FAV-2020-1-0232 “Vaikų buriavimo sporto plėtra Vilniuje taikant inovatyvius mokymo metodus ir išmanias technologijas”

Projektas “Vaikų buriavimo sporto plėtra Vilniuje taikant inovatyvius mokymo metodus ir išmanias technologijas” siekia didinti buriavimo sporto prieinamumą, įtraukti daugiau vaikų į fizinio aktyvumo veiklas ir užtikrinti jų lankymo reguliarumą. Įsigytas specialus buriavimo inventorius, dviviečiai burlaiviai, padės ugdymo procese taikyti šiuolaikinius metodus ir sudarys prielaidas buriavimu susidomėti didesniam skaičiui vaikų su specifiniais poreikiais. Kasdien mokant buriuoti jaučiame, kad su vaikais reikia kalbėti jų kalba, todėl projekto apimtimi numatoma sukurti išmanioji mobili aplikacija, tai viena iš priemonių padėsiančių ugdymo procese išlaikyti glaudesnį kontaktą su vaiku, sekti progresą ir pasiekimus, bei įtraukti tėvus. Reikia nepamiršti paminėti, kad buriavimas yra ir labai universalus sportas, vaikams suteikiantis daug patirties, įgūdžių ir kompetencijų, kurie naudingi ne tik siekiant sportinių aukštumų, bet ir sveikai fizinei ir psichinei asmenybės raidai.

Atnaujinta: 2020m. liepos mėn. 15d.