Klubo valdyba / Members of the board

Mantas Klimantavičius
Mantas Klimantavičius
Mantas Klimantavičius
Prezidentas / President
Juozas Gordevičius
Juozas Gordevičius
Juozas Gordevičius
Viceprezidentas sportiniam buriavimui / VP Sail racing
Mindaugas Saulėnas
Mindaugas Saulėnas
Mindaugas Saulėnas
Klasės komodoras Platu 25/ Commodore class Platu 25
Eva Žmuidinavičiūtė
Eva Žmuidinavičiūtė
Eva Žmuidinavičiūtė
Moterų komandos komandorė / Women team commodore
Donatas Frejus
Donatas Frejus
Donatas Frejus
Viceprezidentas kreiseriniam buriavimui / VP cruise sailing
Ričardas Varno
Ričardas Varno
Ričardas Varno
Viceprezidentas teisės reikalams / VP Legal affairs
Darius Tomoševičius
Darius Tomoševičius
Darius Tomoševičius
Jaunimo buriavimo komodoras / Commodore youth sailing
Tomas Staniulis
Tomas Staniulis
Tomas Staniulis
Viešieji ryšiai / Public affairs
Aušra Ramoškaitė
Aušra Ramoškaitė
Aušra Ramoškaitė
Viešieji ryšiai / Public affairs

Klubo nariai / Club members

Aurelijus Katinas
Aurelijus Katinas
Aurelijus Katinas
Tomas Grigalis
Tomas Grigalis
Tomas Grigalis
Aleksandras Kučinskis
Aleksandras Kučinskis
Aleksandras Kučinskis
Tomas Šiaudvytis
Tomas Šiaudvytis
Tomas Šiaudvytis
Tadas Žižys
Tadas Žižys
Tadas Žižys
Valdas Savickas
Valdas Savickas
Valdas Savickas
Saulė Mačiukaitė Žvinienė
Saulė Mačiukaitė Žvinienė
Saulė Mačiukaitė Žvinienė
Aleksej Sokolčuk
Aleksej Sokolčuk
Aleksej Sokolčuk
Pijus Savickas
Pijus Savickas
Pijus Savickas
Martynas Akulevičius
Martynas Akulevičius
Martynas Akulevičius
Aurelija Krasauskaitė
Aurelija Krasauskaitė
Aurelija Krasauskaitė
Mindaugas Vingras
Mindaugas Vingras
Mindaugas Vingras
Martynas Skrupskelis
Martynas Skrupskelis
Martynas Skrupskelis
Karolis Marcinonis
Karolis Marcinonis
Karolis Marcinonis
Vytas Cinkus
Vytas Cinkus
Vytas Cinkus
Rita Klybė
Rita Klybė
Rita Klybė
Tomas Sakalauskas
Tomas Sakalauskas
Tomas Sakalauskas
Marius Cibulskis
Marius Cibulskis
Marius Cibulskis
Rokas Babrauskas
Rokas Babrauskas
Rokas Babrauskas
Justinas Šutas
Justinas Šutas
Justinas Šutas
Algirdas Žižys
Algirdas Žižys
Algirdas Žižys
Paulius Vertelka
Paulius Vertelka
Paulius Vertelka
Liepa Kazlauskaitė
Liepa Kazlauskaitė
Liepa Kazlauskaitė
Dmitrij Krum
Dmitrij Krum
Dmitrij Krum
Agnė Mačerauskaitė
Agnė Mačerauskaitė
Agnė Mačerauskaitė
Giedrė Saulėnė
Giedrė Saulėnė
Giedrė Saulėnė
Darius Romanovskij
Darius Romanovskij
Darius Romanovskij
Viktorija Jurgelionytė
Viktorija Jurgelionytė
Viktorija Jurgelionytė
Lijana Jančytė
Lijana Jančytė
Lijana Jančytė
Rytis Tvarijonas
Rytis Tvarijonas
Rytis Tvarijonas
Vilma Bareikaitė
Vilma Bareikaitė
Vilma Bareikaitė
Martynas Jurkšaitis
Martynas Jurkšaitis
Martynas Jurkšaitis
Marius Dapkus
Marius Dapkus
Marius Dapkus
Mindaugas Rutkauskas
Mindaugas Rutkauskas
Mindaugas Rutkauskas
Vaidotas Pūkas
Vaidotas Pūkas
Vaidotas Pūkas
Rasa Kolesnikovaitė
Rasa Kolesnikovaitė
Rasa Kolesnikovaitė
Monika Baltrušaitytė
Monika Baltrušaitytė
Monika Baltrušaitytė
Titas Kecorius
Titas Kecorius
Titas Kecorius
Paulius Petrašiūnas
Paulius Petrašiūnas
Paulius Petrašiūnas
Romas Čereška
Romas Čereška
Romas Čereška
Vaiva Tumaitė
Vaiva Tumaitė
Vaiva Tumaitė
Gediminas Bugaitis
Gediminas Bugaitis
Gediminas Bugaitis
Laurynas Narbutas
Laurynas Narbutas
Laurynas Narbutas
Mindaugas Zabulis
Mindaugas Zabulis
Mindaugas Zabulis

Klubo alumni

Artūras Šveikauskas
Artūras Šveikauskas
Artūras Šveikauskas
Dainius Mažulis
Dainius Mažulis
Dainius Mažulis
Domas Marcinkevičius
Domas Marcinkevičius
Domas Marcinkevičius
Rūta Ambrasaitė
Rūta Ambrasaitė
Rūta Ambrasaitė
Aistis Kalanavičius
Aistis Kalanavičius
Aistis Kalanavičius
Rokas Pauliukaitis
Rokas Pauliukaitis
Rokas Pauliukaitis
Jaroslav Žiliuk
Jaroslav Žiliuk
Jaroslav Žiliuk
Aušra Milevičiūtė Stelmaszyk
Aušra Milevičiūtė Stelmaszyk
Aušra Milevičiūtė Stelmaszyk
Anna Rita Manca
Anna Rita Manca
Anna Rita Manca
Milda Petrus
Milda Petrus
Milda Petrus
Paulius Jeršovas
Paulius Jeršovas
Paulius Jeršovas
Ričardas Novošinskas
Ričardas Novošinskas
Ričardas Novošinskas
Rolandas Šimanauskas
Rolandas Šimanauskas
Rolandas Šimanauskas
Aurimas Maldūnas
Aurimas Maldūnas
Aurimas Maldūnas