Suskubkite pasinaudoti ankstyvos registracijos į Galvės Taurę 2016 nuolaidomis

Atkreipiame dėmesį, kad jau veikia on-line registracija į šių metų Galvės Taurės regatą, kuri vyks Birželio 3-5 dienomis.

Pateikti dalyvio paraiškas galite adresu: https://regatos.lt/galvestaure#registracija

Ankstyvai registracijai iki Gegužės 1d. galioja mažesni mokesčiai. Negrąžinamas dalyvavimo mokestis kylinei jachtai yra 50 EUR jei sumokama iki gegužės 1 d. Mokant vėliau mokestis 75 EUR. Negrąžinamas dalyvavimo mokestis kiekvienam švertboto įgulos nariui 5 EUR jei sumokama iki gegužės 1 d. Mokant vėliau mokestis 10 EUR.

Daugiau informacijos varžybų dalyviams pateikta regatos nuostatuose – lietuvių ir anglų kalbomis.

Su preliminaria regatos programa galite susipažinti šiame tinklapyje.

Taip pat informuojame regatos dalyvius ir svečius atvykstančius iš kitų miestų, kad regatos kaimelis ir varžybų biuras bus įsikuręs tik Trakų Žalgirio Jachtklube (Žemaitės g. 3A, Trakai). Regatos organizatoriai pateikia išsamią informaciją apie apgyvendinimo galimybes ir specialias sąlygas.

Regatos partneris Kardiolitos klinikos informuoja, kad regatos metu pirmąją pagalbą teiks kvalifikuotas budintis medikas,  o taip pat kviečia pasiruošti regatai ir pasitikrinti sveikatą iš anksto. Pridedami specialūs pasiūlymai regatos dalyviams lietuvių ir anglų kalbomis.

Linkime, kad vasaros laukimas neprailgtų! Susitiksime varžybų distancijoje Galvėje.

Post author