Startuoja Gero vėjo akademija

Ne paslaptis, kad per varžybas jau vėlu mokytis ir tobulėti. Artėjant pasaulio čempionatui norime pristatyti ir Jus pakviesti dalyvauti naujame mūsų klubo projekte – Platu 25 jachtų treniruotėse.
Šių treniruočių tikslas yra pasidalinti žiniomis ir sutrumpinti laiką, kuris reikalingas kiekvienai komandai išsiugdyti aukšto lygio varžyboms reikalingus gebėjimus.
Treniruotės vyks trečiadieniais po darbų, jas ves Juozas Gordevičius ir Rokas Milevičius. Roko treniruotės bus apie lenktynių taktiką ir strategiją, o Juozo apie laivo valdymą ir manevrus. Dirbsime tiek krante, tiek ant vandens, nes tikrai yra daug, kuo galime pasidalinti.
Norinčias dalyvauti komandas prašome užsiregistruoti el. paštu: juozas@gerovejoklubas.lt. Vienos treniruotės kaina įgulai yra 50 Eurų arba mokant už visas 7 treniruotes iš karto 300 Eurų. Jūsų skiriamus pinigus klubas panaudos geriausių mokytojų pritraukimui ir buriavimo mokyklos Trakuose plėtrai.
treniruotes

Post author