Simona Bandita: Prie išbandyto vandens sporto įsirašysiu ir buriavimą

Žinoma radijo stoties ZIP FM laidų vedėja Simona Albavičiūtė – Bandita prisipažįsta, kad jai dar neteko buriuoti. Ateinantį savaitgalį vykstanti „Galvės taurės“ regata bus puiki proga pagaliau išbandyti save naujame vaidmenyje. Simonai vandens sportas – ne naujiena. Jos atostogos – judrios ir aktyvios, todėl teko išbandyti skirtingų vandens transporto priemonių. Su jomis yra siejami ir romantiški, ir patys ekstremaliausi atsiminimai.

Simona pirmiausia prisimena atvejį Filipinuose, kai teko dalyvauti vestuvėse jachtoje. „Čia toks įsimintinas pasiplaukiojimas. Nes su vandenlente ar kateriu gauni adrenalino dozę, o šis pasiplaukiojimas buvo pilnas romantikos, labai sužavėjo“, – su šypsena veide pasakoja žinoma laidų vedėja.

Tačiau Simonos laisvalaikis – aktyvus ir dažnai ekstremalus. Todėl šalia romantinio pasiplaukiojimo ji prideda, jog yra vandenyje turėjusi ir ekstremalesnių potyrių. Ji išbandžiusi ir katerio teikiamą adrenaliną, ir vandenlentę. Bet vienas prisiminimas buvo išskirtinis. „Filipinuose pirmą kartą plaukiau kanoja. Ir ne šiaip kokiu vandens telkiniu, o sraunia kalnų upe, pilna akmenų. Vienu metu, prisimenu, apsiverčiau ir susitrenkiau koją. Visa laimė, kad buvau su liemene, o šalia manęs šeši pagalbininkai. Dabar, kai prisimenu, – smagu, bet tuo metu vos išnirus norėjosi kuo greičiau baigti pasiplaukiojimą. Per daug streso patyriau vienu metu“, – šmaikštauja pašnekovė.

Jei Simona nusprendžia keliauti prie jūros, ieško, kur vanduo pats skaidriausias. Kad netektų vietoj žuvų stebėti panaudotų skardinių plaukimo. Ypač įsiminė Afrikos vanduo, kuriame visai neseniai maudėsi: „Mane labai traukia ir žavi vanduo. Bet jis turi būti švarus. Labai noriu nardyti. Ir labai realu, kad artimiausiu metu pavyks šią svajonę išpildyti“.

Šalia kitų svajonių, savo eilės laukia ir buriavimas. Radijo laidų vedėja džiaugiasi jai suteiktu šansu išbandyti jėgas, susipažinti su dar neatrasta vandens sporto šaka. Užklausta apie viziją, Simona sako, kad jachtos artimiausiu metu pirkti nežada. Tačiau ateity, jei tik galės sau leisti, mielai įsigytų jachtą – ir ne vieną. „Tačiau kapitonu būti turės mano vyras. Aš gulėčiau su maudymosi kostiumėliu ir džiaugčiausi saule“, – juokauja Simona.

Kasmet auganti regata „Galvės taurė“ šiais metais vyks birželio 6-8 dienomis. Pernai sulaukę daugiau kaip 150 sportininkų, šiemet regatos rengėjai tikisi dar gausesnio būrio kreiserinių ir sportinių jachtų ne tik iš Lietuvos.

Post author