Lietuvių buriuotojai iš Rygos parsivežė bronzą

Lietuvių buriuotojų komanda „Mojito“ (kap. J. Gordevičius) po įtemptos kovos laimėjo bronzos medalius šį savaitgalį Rygoje vykusiame Latvijos „Platu25“ čempionate. Dėl Latvijos „Platu25“ čempionų vardo šiemet varžėsi 17 jachtų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.

„Puiki regata, šauniai praleistas laikas, daug adrenalino ir įtampos, tobulas organizavimas, – taip Latvijoje patirtus įspūdžius apibūdina „Mojito“ kapitonas Juozas Gordevičius. – Jachta „Mojito“ pradėjome plaukioti tik šios vasaros pradžioje ir Latvijos „Platu25“ čempionatas yra mūsų debiutas tarptautinėje regatoje. Smagu, kad jis toks sėkmingas.“

Tris dienas vykusiame Latvijos „Platu25“ čempionate įvyko dešimt plaukimų. Įgulos varžėsi trumpose, sportinėse distancijose Baltijos jūroje. Buriuotojams teko rungtis įvairiomis oro sąlygomis – teko rudeninės saulės, lietaus ir žvarbaus tiek silpno, tiek ir gūsingo vėjo.

Latvijos „Platu25“ čempionate dalyvavo trys komandos iš Lietuvos: „Matahambre“ (kap. M. Saulėnas), „ Mojito“ (kap. J. Gordevičius) ir „Bestija“ (kap. A. Žižys).

„Mojito“ ir „Matahambre“ atstovavo buriuotojų asociacijai „Gero vėjo klubas“.
9
10

 

Post author