Lietuvos Buriuotojų Sąjunga pripažino GVK metų klubu

Tenka pripažinti, kad 2017 metai buvo geri – klubo bendraminčių ratas prasipletė, stiprėjo Platu 25 laivynas, dalyvavome Buriavimo Čempionų Lygoje, Galvės taurėje startavo rekordinis kreiserinių jachtų skaičius ir iki šiol masiškiausia monotipų grupė Trakų varžybose, o visų svarbiausia patyrėme daug nuostabių akimirkų ir teigiamų emocijų po burėmis. Už tai Lietuvos buriuotojų apdovanojimų 2017 renginyje ir buvo įteiktas METŲ KLUBO įvertinimas nuo Lietuvos buriuotojų sąjungos.

Vaidilos teatre Vilniuje vykusio iškilmingo Lietuvos buriavimo apdovanojimų renginio metu paskelbti 2017 metų nominacijų nugalėtojai. Geriausiais šalies buriuotojais pripažinti Viktorija Andrulytė ir Saulius Pajarskas.  Aukštus rezultatus svarbiausiose pasaulio varžybose šiemet demonstravusi V. Andrulytė („Laser Radial“) geriausia šalies buriuotoja pripažinta trečią kartą. Tarp nominuotų buriuotojų dar buvo Milda Eidukevičiūtė („Laser Radial“) ir Deimantė Jarmalavičiūtė („Laser 4.7“).S. Pajarskas yra Lietuvoje dominuojančios „Raganosio“ jachtos kapitonas. Rinkimuose jis aplenkė Juozą Bernotą („RS:X“) ir Karolį Janulionį („Laser Standart“).Metų įgula tapo „Keturi vėjai“, metų klubu – „Gero vėjo klubas“, metų treneriu – Linas Eidukevičius, metų teisėju – Kastytis Sabas, metų įvykiu – 50-oji „Kuršių marių regata“, metų jaunuoju buriuotoju –Domantas Juškevičius, o metų debiuto kategorijoje nugalėjo Lietuvos buriavimo lyga.Nugalėtojus balsavimo būdu rinko komisija, sudaryta iš trijų Lietuvos buriuotojų sąjungos Tarybos narių, trijų buriuotojų klubų atstovų bei trijų žurnalistų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/lietuvos-buriuotojai-issirinko-metu-laureatus.d?id=76771813

3

1

2

Post author