Kroatas Denisas Marinovas bus vyriausiuoju teisėju Galvės Taurėje 2017

Draugai buriuotojai,

pristatome Jums šių metų Galvės Taurės vyriausiąjį teisėją Denisą Marinovą iš Kroatijos. Denisas teisėjauja buriavimo varžyboms virš 20 metų (nuo 1996-ųjų), o nuo 2010-ųjų turi tarptautinio varžybų teisėjo (IRO) statusą. Kasmet Denisas teisėjauja daugiau kaip 30-yje skirtingų buriavimo regatų skirtingose klasėse nuo radio modelių ir sportinių klasių – Optimist, Laser, 420, 470, 49-er, Star iki kreiserinių jachtų OD ir ORCi. Denisas buvo vyriausiuoju teisėju (PRO) ir teisėju (RO) daugelyje europos, pasaulio, ISAF jaunimo ir nacionaliniuose čempionatuose. Jis taip pat yra ir IMS matuotojas.

Denis Marinov

 

Vyriausiajam teisėjui talkins solidi komanda: distancijos teisėjas Roman Mickevič (LAT), empairė Svetlana Dyachkova (RUS), ženklų teisėjai Valerijus Bogunas (LTU) ir Domas Marcinkevičius (LTU).

Roman

svetlanaValius

 

 

 

 

 

 

Gero vėjo klubas šiemet nutarė kilstelti regatos sportinį lygį daugiau dėmesio ir resursų skiriant kompetetingam ir tarptautinių varžybų patirties turinčiam varžybų komitetui. Mažiau dėmesio koncertams ir “blizgučiams” krante… tačiau tai nereiškia, kad krante liūdėsime. Ruošiamas geras maistas, gėrimai, muzika ir svarbiausia jauki atmosfera!

Galvės Taurė 2017
Organizacinis komitetas

Post author