„Galvės Taurė 2014” kviečia dalyvius registruotis

Asociacija GERO VĖJO KLUBAS (GVK) ir asociacija TRAKŲ BURIUOTOJŲ KLUBAS (TBK) džiaugiasi šių metų Birželio 5-8d. galėdami Jus pakviesti į didžiausią buriavimo renginį Vilniaus krašte – GALVĖS TAURĖ 2014. Kasmet auganti regata, pernai sulaukusi daugiau kaip 150 sportinikų iš visos Lietuvos, šiemet tikisi dar gausesnio būrio. Renginys tradiciškai vyks Trakuose, kartu su miesto šventės pramogomis, unikalioje istorinėje Galvės ežero akvatorijoje. Tai neabejotinai vienas nuostabiausių gamtos kampelių Europoje, kuriame puoselėjamos šimtametės būriavimo tradicijos.

Regata Galvės Taurė 2014 kviečia dalyvius jau dabar ruoštis vasaros nuotykiams ir pradeda išankstinę registraciją internetu: http://gerovejoklubas.lt/galvestaure/#registracija. Užsiregistravusiems iki gegužės 15 dienos taikoma nuolaida startiniam mokesčiui.

Regatoje per tris pirmojo vasaros savaitgalio dienas numatoma surengti 7 sportinius ir 1 navigacinį plaukimą kreiserinėms ir spotinėms jachtoms.

Kreiserinių jachtų regata bus vykdoma iš Vilniaus Jachtklubo. Dalyviai varžysis ORC ir OPEN grupėse.  Sportinių jachtų regata bus vykdoma iš Slėnio kempingo. Dalyviai varžysis Optimist, Laser, Laser R, Laser 4.7, Kadet, Finn, 470, RS Feva laivų klasėmis atskirose startinėse grupėse.

Šiemet Vilniaus Jachtklubas ir Slėnio kempingas bus atviri visiems laivams ir sportininkams į regatą atvyksiantiems iš kitų Lietuvos klubų ir užsienio. Vilniaus Jachtklubas pasirūpins kreiserinių jachtų nuleidimu į Galvės ežerą, teiks uosto paslaugas, o Slėnio kempinge svečiams bus taikomos specialios nuolaidos apgyvendinimo paslaugoms.

Daugiau informacijos apie regatos programą, registraciją, starto mokesčius, apgyvendinimo sąlygas rasite regatos interneto svetainėje www.galvestaure.lt ir nuostatuose.

Post author